| robert1231 a întrebat:

Cum fac foarfeca in fifa 12 ca am incercat cum mai spune pe net da nu merge apas pe space de 3 ori si nu merge imi puteti spune cum se face, funda?

1 răspuns:
| ShooterGirl a răspuns:

Nu-i greu...

Trebuie să faci duble(in jumătatea adversă) şi după o ridici în sus, iar în acest timp stick-ul de mers îl poziţionezi invers faţa de poziţia ta(dacă eşti cu faţa spre stânga, vei ţine sticku' spre dreapta) şi apeşi butonul de şut

P.S Trebuie să ai combinate butonul de şut şi cel de făcut scheme

Sper să nu-mi zici că nu ţi-a ieşit...eu aşa am făcut şi am reuşit(am dat şi gol cu Alexandre Pato)