| Traian360 a întrebat:

Cum fac in deathrun la cs 1.6, bunny hop-ul ala rapid cu viteza? Dau funda la raspunsul care ma ajutatwinking!

5 răspunsuri:
| WhiteShadow238 a răspuns:

Pai bagi pluginul care il ai la svr cu bhop apoi intri in cstrike/server.cfg si scrii la sv_airaccelerate 100 sau cat ai inlocuiesti asa :
sv_airaccelerate 9999999
Sau daca nu ai priceput uite un link care te ajuta doar trebuie sa il traduci si te vei descurca :
http://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=69840
(Funda pls :D;) )

| Traian360 explică (pentru WhiteShadow238):

Cum pun pluginul?

| Traian360 explică (pentru WhiteShadow238):

Daca imi spui unde sa gasesc cstrike/server.cfg iti dau funditawinking

| WhiteShadow238 a răspuns (pentru Traian360):

LoL straight face
Intra in folderul la serverul de cs apoi in cstrike si acolo cauti un fisier cu numele server.cfg frate straight face
sau downloadeaza auto bunny hop eu asa stiam ca este da-mi add la id :
rdz_woords daca chiar nu te poti descurca