| RiZeRy a întrebat:

Cum fac in gta san andreas sa vad interiorul masinii si cand conduc sa vad volanul? Ofer Funda.

Răspuns Câştigător
| Chamberlin a răspuns:

Ai reusit ma sa dai funda?

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Nu.Mie nu-mi apare niciunde panglica.

| Chamberlin a răspuns (pentru RiZeRy):

Sub acea funda scrie Declara raspunsul castigator iar panglica aceea are nr 1 pe ea

51 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Nu merge in orice masina dar trebuie sa apesi pe litera "V" pentru a seta punctul din care vrei sa vezi masina.
Mai este si un cod care poti sa vezi prin masin uitu-l aici: XICWMD
funda plzz!

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Dar cum dau funda?

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Asta-i pentru masini invizibile.

| Chamberlin a răspuns (pentru RiZeRy):

Vorbesti serios?
Dai pe panglica din dreapta sus care se afla langa raspunsul meu.

| Chamberlin a răspuns (pentru RiZeRy):

Pai da masini invizibile, intr-un fel vezi prin ele (oamenii de la volan)

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Mie imi trebuie ca si la euro truck stii? Vreau sa vad manetele si alea... Iintelegi?

| Chamberlin a răspuns (pentru RiZeRy):

Stiu dar gta san andreas este din anul 1990 mai mult sau mai putin, pe atuncea nu era ca acuma, intelegi?

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Nu ma intereseaza.Altii pot face asa in gta san andreas si eu nu? Asta nu-i treaba!

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Gta san andreas ii din anul 2005. Da-mi id-ul tau de mess sa te am in lista.Pleasse!

| Chamberlin a răspuns (pentru RiZeRy):

Credeam ca gta san andreas e din 1990, cel putin asa am vazut, eu nu folosesc mess-ul

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

De ce? Dar cum vad interiorul masinii in gta san andreas? Iti trimit acum un link.http://www.youtube.com/watch?v=sWY5QeWNAMQ uita-te la acest serial te rog si vezi interiorul masinii cum vreau eu sa fac.

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Ce? Funda dau cand e un raspuns care m-a ajutat, nu ca al tau!

| Chamberlin a răspuns (pentru RiZeRy):

Eu nu prea stiu multe despre gta SanAndreas, de cateva saptamani mi-l-am luat.

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Te-i uitat pe link pe youtube? Asa vreau si eu.

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Man,dar vreau sa ma ajuti te rog.Cum sar peste misiunile din gta san andreas? Dau funda!

| Chamberlin a răspuns (pentru RiZeRy):

Poti sa descarci misiunile de aici: http://www.gtasavegames.com/savegames/san_andreas
Si le pui in C:\Documents and Settings\(numele tau)\My Documents\GTA San Andreas User Files.
P.S. Nu mai poti sa mai dai funda, ai dat-o deja la aceasta intrebare.

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Eu nu stiu sa le descarc

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Si dau copy paste numai?

| Chamberlin a răspuns (pentru RiZeRy):

Dai pe o misiune din aia si astepti pana cand iti va aparea un buton pe care scrie Download.

| Chamberlin a răspuns (pentru RiZeRy):

Da

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Dar nu stiu sa le downloadez misiunile.Eu le-am dat copy-paste.

| RiZeRy explică (pentru RiZeRy):

Este bine cu copy paste numai?

| RiZeRy explică (pentru RiZeRy):

Da nu mi-a salvat misiunile sa fie facute pentru ca tot imi apare iconita cj si r

| RiZeRy explică (pentru RiZeRy):

Stii id-ul lui Daciana Vlad?

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Uita-te la link mannnnnnnn!

| Chamberlin a răspuns (pentru RiZeRy):

Dai pe load game pentru a accesa salvarea dar iti recomand ultima misiune daca vrei doar sa te joci.

| Chamberlin a răspuns (pentru RiZeRy):

Ok

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Am o alta problema:Cum fac in gta san andreas sa am bara aia rosie mai lunga? Si ultima misiune cum o fac? eu is la a 5 misiune.

| RiZeRy explică (pentru RiZeRy):

Si vreau sa termin jocul adica misiunile dar sunt unele grele pe care nu le stiu face ca imi
da mision failed./

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Sunt misiuni pe care nu le stiu face pentru ca sunt grele.De la misiunea 4 in colo sunt grele.Dar mi s-a sters san andreas-ul si l-am downloadat iar si nu mai am chef sa mai fac misiunile plictisitoare.Mie imi trebuia cu misiunile facute toate stii?

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Dar nu stiu sa le descarc.Zi-mi pasii care trebuie sa-i urmez plzz!

| RiZeRy explică (pentru RiZeRy):

Dau funda tie chamberlin!

| Chamberlin a răspuns (pentru RiZeRy):

Astepti 1 minut pe pagina aceea si dai download iar dupa aceea scoti fisierul din arhiva si il pui in C:\Documents and Settings\(numele tau)\My Documents\GTA San Andreas User Files.
Intri in gta la Load Game si dai pe misiunea cu numele End Of The Line.

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Poti sa-mi zici ca oricum nu stiu sa le fac...Cum intru ca pasager in gta san andreas in taxi? Un prieten mi-a spus ca fluier dupa taxi cu tasta e.Si dau e si nu merge.Ce are?

| Chamberlin a răspuns (pentru RiZeRy):

Pe salvarea aceea nu mai trebuie sa faci misiuni.
Ca sa intri ca pasager iti trebuie un MOD instalat, uite-l aici: http://www.gtainside.com/en/download.php?do=comments&cat=322&id=49605
Si uite aici ce trebuie sa faci: https://www.youtube.com/watch?v=M-yEpYibLmE

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Nu am on the line ala in joc.

| Chamberlin a răspuns (pentru RiZeRy):

Dar cum se numeste.
Uite frate dupa ca descarci arhiva aceea o deschizi si iei fisierul care este in ea si il pui in GTA San Andreas User Files in My Document. Deschizi GTA-ul i dai pe Load game si iti va aparea misiunea.
P.S. nu trebuie sa mai ai alta salvare in joc pe primul camp liber de acolo.

| RiZeRy explică (pentru RiZeRy):

Am o problema.Cum instalez la win rar? Ca eu nu stiu cum...

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Nu intelegi? Da-mi pasii ca nu stiu direct sa fac...

| Chamberlin a răspuns (pentru RiZeRy):

-Il instalezi;
-Dai click dreapta pe arhiva;
-Dai pe Extragere contiut.

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

Chamberlin,nu-mi mai incap raspunsuri pe pagina si nu stiu unde trebuie sa intru sa vad linkul ce mi l-ai dat inainte. Unde trebuie sa intru?

| RiZeRy explică (pentru Chamberlin):

N-am nici un end of the line. sad

| Alexutzu_Alex_1994_u2Ik a răspuns:

Salut ma numesc ALEX si m-am oferit sa te ajut daca ai gta Bucuresti poti sa vezi prin inauntru masini apasand Ctrl+V ai sa vezi! eu am avut si mi-a mers dar acuma am gta iv

| RiZeRy explică (pentru Alexutzu_Alex_1994_u2Ik):

Ok. Ce id de mess ai? Vorbim acolo.Bine?

| Si_Punct_Daniel_2002 a răspuns:

Trebuie mod cleo da vezi pe youtube! sigur

| Ionut_Vladut_1995 a răspuns:

Cum spune-mi

| Awwr_Vio_2002 a răspuns:

1.descarca cleo 4 lin:http://cleo.li/ si il pui in folderul care ai instalat jocu.
2.descarca fpd:http://www.gtagarage.com/mods/show.php?
id=12215
3.extramezi fisierul si in fisier scrie text il copiezi in folderul cleo in cleo text si fpd cs il pui doar asa in cleo si cand intri in joc apesi shift si vei vedea la volan,de,u, o, j, k, l reglezi cum vezi la volan mai aproape mai departe, pe mijloc depinde cum ai poftele.
4. Dami funda daca iti merge si ti-am fost de folos