| Cristian_Iordache_1995 a întrebat:

Cum fac Jocul SKILL-Special Force 2 sa mi se auda l-am descarcat dupa STEAM si nu mi se aude?

1 răspuns:
| Sor0N a răspuns:

Salut, Cristian.
Verifica in volumul calculatorului
(Pentru asta, poti urma pasii urmatori : 1. Dai click dreapta pe acel difuzor din bara, dreapta jos, si selecteaza "OPEN VOLUME MIXER", iar aici cauti jocul [ sa fie deja pornit ] si dai la maxim. ] O alta problema poate fi din joc, verifica la volume din joc, sa nu fie ceva probleme acolo. Sper ca te-am putut ajuta, Funda?