| Anonymus3000 a întrebat:

Cum fac lj la counter strike deathrun?

2 răspunsuri:
| eduard55882 a răspuns:

Ca sa faci lj la cs trebuie sa fiin in primul rand TERO, si depinde pe ce fel de sv de dr esti.Addica poti fi pe sv normal de dr, sau cu gravity.happy

| ililililililililililililililililili a răspuns:

LJ = trebuie' sa faci bhop cu a si d mouse-ul sper ca stii din astea.tongue si apoi misti mouse-ul asa cum ar fi miscat repede repede nu stiu cum sa zic nu pot sa fac bine eu ma joc dr cu gravity cu k4 k3.stii si fac muult mai repede harta fata de cei cu lj la care velocity maxim e poate 400 big grin