| Iulica1997 a întrebat:

Cum fac magazin cu armura pe mine in Metin2Fun?confused pentru ca am vazut pe multi si habar n-am cum se face, plzzzzz dau funda la primul raspuns! Sa imi spuneti!winking

Răspuns Câştigător
| alexxis0712 a răspuns:

Deci cand dai click pe manuchi sa scrii numele dai click dreapta sa pui armura pe tine si aia a fost.big grin

1 răspuns:
| Kitsunneee a răspuns:

Salut si eu am vazut jucatori cu armura pe ei cand se fac magazine dar un GM mi-a spus ca asta e hack si nu poti sau pur si simplu sunt boti