| Dobre_Dana_1991 a întrebat:

Cum fac mobile hotspotul de pe telefonul meu sa mearga? Am urmat toti pasi si am vrut dupa sa ma conectez cu tableta care este Samsung galaxy tab3 la telefon(Samsung galaxy core prime), la tableta imi aparea ca aveam semnal la android ap dar cand vroiam sa intru pe net sau pe facebook imi zicea ca n-am semnal.Cum il fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| Vofuse a răspuns:

Ai datele de pe telefonul tau deschise? Trebuie sa ai net pe un aparat de pe care faci hotspot ca sa te poti conecta cu altul.