| Vlad327 a întrebat:

Cum fac o torta pe minecraft? Ce imi trebuie sa fac crafting?

Răspuns Câştigător
| Valy800 a răspuns:

Intra aici ai toate craftingurile : http://www.minecraftcrafting.info/

3 răspunsuri:
| mihai224 a răspuns:

Pentru torta iti trebuie 1 carbune ( sau mai multe ) si 1 bat ( sau mai multe ) ca sa iti iasa torta pune carbunele deasupra batului. FUNDA?

| Vlad327 explică (pentru mihai224):

Si de unde iau carbune si bat?

| mihai224 a răspuns (pentru Vlad327):

Pentru bat 2 blocuri de lemn ( ori ce lemn ) si le pui una sus una jos carbunele se gaseste in mina ( cauti si tu pe acolo ) sau se mai gaseste intr-un loc mult de piatra. pls funda