| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa imi conving parinti sa imi iau un catelus; x

Răspuns Câştigător
| Iliutz a răspuns:

Rogai frumos.\SAu zi ca de ziua ta vrei un caine

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.in primul rand trebuie sa meriti, si apoi sa ceri!
. pana la urma este o responsabilitate!
.si 2 ) ...invata sa postezi la categoria potrivita! poti sa iti dau report pentru asta!

Apache
| Apache a răspuns:

@unumic
nu te critic...dar intrebarea asta chiar nu isi avea locul aici!
...ar fii mers la Hobbies & Pets sau conversatii!

| Cosmin_5281 a răspuns:

Inveti la scoala mai bine sau iti ajuti parintii la treaba big grin tongue fundita big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apache terminate cu prostiile asteastraight face zi-mi tu la ce categorie s-o pun si o pun:-s dmn nu mai sa criticati stiti alkv nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Off bine te iert dar te simti prost cand cineva te criticahappy

| Doi2 a răspuns:

Ii ameninti ca daca nu iti iau fugi de acasalaughing