| UnSimpluRoman a întrebat:

Cum fac sa nu mai am numele inregistrat pe un server de cs?(e pe forum la ei sa iti inregistrezi numele ori ca esti admin ori ca nu esti...si vreau sa nu il mai am intregistrat...ce fac?)DAU FUNDA!

1 răspuns:
| hkkshddd a răspuns:

Poti sa-i spui detinatorului serverului sa iti scoata slotul sau daca serverul merge cu un plugin de inregistrate, spune-i sa modifice ceva in plugin sa nu mai ai numele inregistrat, e tot ceea ce poti face. Sau daca nu raspunde la mesaj astepti o zi sau chiar 2. Daca nu raspunde spune-i administratorului comunitatii (eventual daca are grad de owner si acces la server) sa iti scoata el. Topic nu prea vad motiv pentru care sa-l faci cu problema asta.