| BlackPearl_7457 a întrebat:

Cum fac sa nu mai sara tinta la Cs original Steam? Imi sare tinta ff sus.

5 răspunsuri:
| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Se numeste recul si difera de la o arma la altahappy!

| BlackPearl_7457 explică:

Recul nu-mi merge nu stiu de cesad

| TheKing98 a răspuns:

Cl_cmdrate 102
cl_updaterate 105
fps_max 99
fps_modem 999
net_graph 3
developer 0
cl_forwardspeed 1000
rate 25000
con_color 255+255+0
Cu toate aceste comenzi vei avea o tinta frumoasa si care merge drept.
P.S. Si nu uita sa ai tinta small, ltblue, left-hand, mosue sensivity 5.5!
Ciusz.

| pokemon66 a răspuns:

Eu folosesc un cfg antirecoil facut de mine care mi se pare ca merge foarte bine si vreau sa ti-l dau si tie.dar atentie pentru al activa trebuie sa scrii in consola exec antirecoil.cfg si dupa ce ai intrat in joc apasa tasta L si potijuca linistit!

link:http://www.2shared.com/file/W5liAsAM/antirecoil.html?

PS: contine comenzi necesare cum ar fi:
cl_crosshairscale 0
cl_bob 0
cl_dynamiccrosshair 0
cl_dyn 0
si alte aliasuri pentru a nu mai sari tinta la ak47 si alte arme.

| FulgerMcQueeN a răspuns (pentru pokemon66):

Zi-mi terog pentru a nu mai sari tinta la ak 47 terog...