| Robert_5400 a întrebat:

Cum fac sa pot sa salvez la batman arkham city pentru ca ma joc, ies din joc si dupa cand intru din nou nu am salvari plz ce trebuie sa fac e cu xlive
Funda

Răspuns Câştigător
| Cypry4n a răspuns:

Dai creaza un cont dupa aia dai mai jos un de scrie sa creezi un cont local si gata!
P.S. ce o funda

| Andrei_Bosinceanu_1997 a răspuns (pentru Cypry4n):

Bos unde dau sa fac cont?

6 răspunsuri:
| Ravar a răspuns:

Asa pateam si eu.Trebuie sa-ti faci cont!

| Robert_5400 explică:

Ma am cont da imi cere registration code

| ShAdoWwW a răspuns:

Aceeasi problema am si eu...si nu stiu ce sa fac...cryingcryingcrying

| DudeSoul a răspuns:

Pt asta tu trebuie sa copii mai intai windons live for games. Dupa ce l-ai instalat cand intri in joc iti apare ceva de la el si iti faci cont foarte usor... (mai simplu uita-te aici uita-te doar de la min 2:02 pana la 2:46winking ) Dai funda big grin?

| KingCobra a răspuns (pentru DudeSoul):

Si....la ce ar trebui sa ma uit ca nu ai pus nici un link