| HomerTheSolider a întrebat:

Cum fac si eu rost de un internet bun?:/ Stau intr-un cartier in care nu exista cablu dinacela de internet... Am un internet acum stau 5 min pe facebook mi se blocheaza si trebuie sa-i dau rs. Asa imi face mereu. Ce sa facccccc, innebunescccc. nu stiu ce sa zic. costa mult sa trag cablu de la strada? :/

1 răspuns:
| Andi86 a răspuns:

Depinde de la ce firma ai Net-ul. Merita sa incerci si aceasta solutie si nu cred ca' costa asa mult.