| jurnalistu a întrebat:

Cum fac tinta la ak47 sa nu mai sara in cs 1.6? (am steam)

5 răspunsuri:
| xWeasel a răspuns:

Am un hack big grin daca il vrei baga idu nevastuicool4ever@yahoo.com hackul este wall (vezi prin pereti) si aim (sare tinta la cap)

| jurnalistu explică (pentru xWeasel):

Nu vreau cod tongue

| xWeasel a răspuns (pentru jurnalistu):

Asta nu se face din setari, la toate armele sare tinta dupa ce tragi daca nu vrei cod invata sa joci counter si gata tongue

| robertzica a răspuns:

Hei, am niste teorii ai putea sa apesi click dreapta si click stanga casa impusti ok? Ori ai putea sa tragi de la distanta si sa tragi cu cate-un glont Funda?

| jurnalistu explică (pentru robertzica):

Eu vreau ceva din setariwinking