| xcristix a întrebat:

Cum fac un stick bootabil cu windows xp, dar nu dupe un cd bootabil ci din windows adica sa descarc eu un windows xp si sa il pun pe stick si sa il fac bootabil? multumesc anticipat. funda+votfolositor

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/?p=2047

| xcristix explică (pentru anonim_4396):

Pai tutorialul pe care mi l-ai recomandat tu este doar pentru vista si 7, iar la xp orice ai face da eroare cand dai run as administrator

| anonim_4396 a răspuns (pentru xcristix):

Nu cumva ai tu problema cu administratoru, stiu ca si eu pateam cand aveam xp

| xcristix explică (pentru anonim_4396):

Eu stiu ca la toti care au windows xp le da eroare cand da run as adminsitrator. daca te intrebi de unde stiu atunci iti explic:era un site de unde puteai sa descarci niste programe pentru un joc si ca sa pornesti acel program trebuia sa dai run as administrator iar cel care a facut tutorialul avea windows vista, si la comentarii erau vreo 20 care aveau windows xp si toti ziceau ca le da eroare, la toti aceasi.nu mai stiu ce eroare era dar era ceva cum ca nu gasest adminsitratorul