| HALVyyy a întrebat:

Cum fac update la minecraft la 1.6.4? Am minecraft (crakuit) iar cand dau la options nu pot da Force Update,este cu o culoare inchisa,spre gry si apas degeaba, ofer funda! big grin

Răspuns Câştigător
| xFluing a răspuns:

Au facut astfel incat sa nu mai functioneze launcherul crackuit, iti trebuie cont oficial.

| HALVyyy explică (pentru xFluing):

Am reolvat, am gasit versiune care merge 1.6.4 si tot crakuita, daca ai nevoie de ajutor baga idu asta: Vallly_98@yahoo.com big grin

1 răspuns: