| necunoscuta1 a întrebat:

Cum faceti credtite pe imvu in afara de conturi? Apropo cine ar putea sa`mi dea si mie un cont? Trimitetimi un mesaj privat! funda:Xhappy

Răspuns Câştigător
| AlexandraDaria2015 a răspuns:

Eu fac credite cu myyearbook.trebuie sa-ti faci cont si sa joci jocuri sau sa faci cate 3 optiuni de ex.una care trebuie sa-ti faci cont pe imvu si primesti 100$ pe myyearbook si daca transferi 100$ de pe myyearbook pe imvu primesti 500 credite pe imvu.mai poti da like imvu pe facebook, sa verifici emailul...etc.uita-te aici sunt foarte multe http://www.imvu.com/earn/credits.php si daca vrei cont trimite-mi mesaj. funda?:D:)

| necunoscuta1 explică (pentru AlexandraDaria2015):

Mersi mult poti sa-mi trimiti un mesaj cu un cont te rog

1 răspuns: