| VladdNaruto a întrebat:

Cum floodez un server de minecraft? funda!

Răspuns Câştigător
| cristinacke28 a răspuns:

Scrii %appdata% in Run, deschizi. minecraft, deschizi bin, stergi minecraft.jar (sau il muti in alta parte), introduci unul dintre fisierele de mai jos, il redenumesti (minecraft.jar), pornesti minecraft-ul si il inchizi. Vei observa un folder "NODUS" sau "Nodus" in ". minecraft". Il deschizi si cauti un fisier "flood.txt" sau ceva asemanator. Pui mesajul tau acolo, gasesti un server fara protectie si il flodezi.
Minecraft 1.2.5: http://j.gs/1R5q
Minecraft 1.3.2: http://j.gs/1R5s
Setezi pentru Nodus un mesaj de flood si gata (servereul nu trebuie sa aiba anti spam/flood)

| VladdNaruto explică (pentru cristinacke28):

Ai mess? ca aveam dinainte nodus pentru x-ray happy. lasa id-ul te rog daca ai! sau skypehappy

| MADRIAN123456789 a răspuns (pentru VladdNaruto):

Eu nu as avea incredere in ce a spus cristinacke28... Dar, hai daca poate merge poate. Nu stiu, dar sunt programe pe net, dar cam toate is virusi. Deci mai bine nu mai floodezi nici un server... Eu stiu sa scriptez si as putea face unul.

| Mx7BMX a răspuns (pentru cristinacke28):

Nu imi apare fisierul Nodus -_-

5 răspunsuri:
| Meheツ a răspuns:

E simplu gogule.

deschizi serveru si torni o galeata cu apa peste si ai sa vezi ca nu are pe unde sa iasa apa si se inunda rolling on the floor

funda laughing?

| Ghita_Stefano_1998 a răspuns:

Aaa pai nu stiu!

Instalezi de pe GooGle un hack si il flodezi
cam atat happy