| mabytza a întrebat:

Cum folosesc cablu de date la Samsung galaxy b5512?
Mi.am cumparat de curand acest telefon, si am introdus cablu de date in pc si telefon, dupa care am facut o mica instalare in pc, insa nu reusesc sa pun poze in pc muzica etc.
Imi trebuie un program anume?

Multumesc

Răspuns Câştigător
| BlureShadow a răspuns:

Da, asa am avut si eu probleme cu Samsung Galaxy FIt la inceput :) iti trebuie driver-ul asta, ai grija, cablul de date trebuie scos.
http://www.mediafire.com/? 4y1a2opm8o3ihfx

2 răspunsuri:
| BlureShadow a răspuns:

Da, asa am avut si eu probleme cu Samsung Galaxy FIt la inceput :) iti trebuie driver-ul asta, ai grija, cablul de date trebuie scos.
www.mediafire.com/? 4y1a2opm8o3ihfx

| BlureShadow a răspuns:

Scuza de spam, dar nu stiam daca am dat raspuns sau nu happy