| Eddy22 a întrebat:

Cum imi activez la counter jail breac microfonul am microfon si nu stiu cum sa il activez raspundeti repede

1 răspuns:
| Danynataras a răspuns:

Daca microfonul iti merge la messenger sau alte prosti poate nu iti e dat vilumul pentru a da volumul intri in Cs dai la optiuni si dupa dai la voice pui volumul si mai jos are daca vrei sa il activezi in jocbig grin daca mnuh iti e activat dai la volumul calculatorului dublu clic dai sus la optiuni dupa la proprietati si adaugi si microfinul dupa dai volumul acolo big grin funditabig grin