| littleblack a întrebat:

Cum imi cumpar alt tanc la world of tanks?

4 răspunsuri:
| andrei100300 a răspuns:

Ce prost esti apesi pe spatile unde nu ai tank iti merg daca le-ai cercetat si ai bani

| littleblack explică (pentru andrei100300):

Pwai prost esti ma ok? da-te dracu de cocolar

| Vladutz_Vlad_1996 a răspuns:

Da cum cercetezi?

| Crisboss1234 a răspuns (pentru Vladutz_Vlad_1996):

Ca sa le certetezi trebuie sa faci lupte cu tancurile ce ti le dau ei. Apoi sub locul une iti atata banii este XP-ul general si XP-ul tancului. Cand ai destul XP dai click langa XP-ul tankului unde scrie Cerceteaza. Acolo o sa vezi niste tancuri de Tier 2 iar cand ai destul XP o sa iti arate cu verde deschis ca il poti cerceta.