| marian19 a întrebat:

Cum imi fac cont la sims 3? imi cere serialul ala si nu stiu care e. mi-am descarcat jocul de pe net si l-am instalat si merge dar vreau sa cont si nu stiu codul ala sad dau fundita la cine imi spunehappy

Răspuns Câştigător
| BlackPrincessCat a răspuns:

In sims nu trebuie sa iti faci cont.Nu este reaparat, eu cred ca tu ai nevoie de serial code, care este acesta: Bz5v-hkpu-st8r-gst2-urld
, toate literele cu litera mare. Nu poti sa faci un cont daca nu ai cd.ul original. Daca merge si ai nevoie de ajutor, iti dau un cod pentru sims3 :
motherlode : iti da 50, 000 similions, adica bani. Mai gasesti pe net.

| Mihaela_Claudia_1995 a răspuns (pentru BlackPrincessCat):

Buna! serialul a mers si cand am terminat tot am dat ok si imi da sa ma logez si m-am logat doar ca nu merge.Trebuie sa confirm prin email?

2 răspunsuri:
| Tanase_Gelu_1994 a răspuns:

Cum faceti cont ca eu cad bag pe site la ei orice emayl imi spune ca am cont origin doamne ma scoate din sarite