| neval a întrebat:

Cum imi fac un server de GTA san andreas multipleyer? raspuns repede dau fundita si votwinking!

2 răspunsuri:
| Jock3r99 a răspuns:

Cam greu de spus asa, Ai nev de multe chestii G(ame)M(ode), F(ile)S(cript), Mape... cel mai bun mod de ati face un server e sa cauti pe cineva care sa til Scripteze si dupa poti invata cum sa iti faci harti... daca mai ai nev de vreo inf zi-mi big grin

| Slip a răspuns:

Vrei server de samp til dau eu pe 2 euro gamemode facut de mine masini personale si multe altele add id meu niku_rock95