| 5catei a întrebat:

Cum imi fac un site? dau funda
sa fie gratis daca se poate

scuze de categoriebig grin

5 răspunsuri:
| TeoooStefan a răspuns:

Intra pe www.cabanova.ro si iti creezi un site! Funda:X

| ElHuron a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa-ti cumperi un domeniu, adica adresa siteului tau, apoi sa-ti faci o tema cu imagini de fundal, butoane si tot restul, si sa bagi site-ul la o firma de webhosting. Pentru a-ti face singur site-ul ai nevoie in primul rand de HTML(hyper text markup language), adica "limbajul de facut siteuri" ca sa-i spunem asa, sau poti apela la cineva specializat care iti va face un site cap-coada pentru o suma de bani negociata cu respectivul.

| 5catei explică:

Cabanova ma costa ceva?

| 5catei explică:

Mi-am creat siteul scrieti pe google www.fenomenalos.com si in prima si gata:D

| Leandro a răspuns:

Iti faci website pe www.ucoz.ro, simplu si GRATUIT! E atat pentru incepatori cat si avansati, e in limba romana, ai peste 270 de teme la alegere si adresa de tip nume.ucoz.ro!
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial care iti explica cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca ai nevoie de ajutor, te ajuta si cei de pe www.forum.ucoz.ro

Bafta!