| nicole7777777 a întrebat:

Cum imi maresc numarul de urmaritori de Instagam? Am aranjat frumos pozele,le am sters pe cele inutile, am pus la profil follow me and i follow back si pe deasupra sunt urmaritoare si la conturi cu multi urmaritori vreo 800k de urmaritori, 63000 etc si tt nu ii maresc.Va rog, follow si va dau si eu.Pe. Insta sunt 7lizabeth7 mersi mult pupici paaa

3 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns:

Resemnează-te. Te urmăresc 70 dintre care posibil să le pese cu adevărat câtorva oameni (2-3) sau niciunuia ce postezi tu. Lasă-mă să ghicesc, ai maxim 13 ani şi dorești atenție online. Ei bine, atenția online e ca şi când ai fugi după propria coadă. Practic îţi pierzi timpul. Sau dacă vrei să te minţi singură că ai mulţi prieteni cărora le pasă de tine, ești liberă să faci asta. Pupici, paaa

| nicole7777777 explică (pentru m1dn1gh7):

Raportez.Ce legatura ai tu cu datele mele personale? Pana si Alexandru Penes ma apreciaza....sa nu mai zis de Delia, etc.Ia vezi, proasto

| nicole7777777 explică:

...e ok daca am contul de insta de acum 1 saptamana si la inceput am postat doar 3 poze, pe urma, alaltaieri, ieri si azi, am postat mai mult.Adica alaltaieri le postam fara sens.Ieri,cu sens, bine facute si am dat multe followuri, iar azi am postat poze bine facute, am dat followuri si am aproape 70 urmaritori?