| nfs10 a întrebat:

Cum imi merge nfs undercover pe 1 gb ram; placa video ati radeon xpress 200 series cu 256 mb video (400 mhz) si support 2.0 v sharder pixel aceiasi cu placa video Intel gma 3100 256 mb mb support 2.0v sharder pixel (400mhz); procesor pentium D(DUAL CORE)2.8 ghz(4 mb) nu vreau raspunsuri din alea cu uitate pe games debate vreau raspuns clar de la voi! dau funda! ajutati-ma si pe mine va rog nu ma intereseaza sa imi mearga bine la high ma intereseaza la low si la medium! DAU FUNDA! si vreau sa imi ziceti cum imi merge!
nu vreau raspunsuri cu:o sa-ti mearga! vreau sa imi spuneti cum o sa-mi mearga mai detaliat.multumesc

16 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Tu dai copy-paste la intrebarea asta cind te taie?

| nfs10 explică (pentru KodrutZ):

Ba da mai lasa-ma ma in pace cine esti tu ia mai du-te in mata de aici si nu mai imi raspunde tu vezi ca nu am 5 ani eu intreb daca imi merge nfs undercover si tu imi dai replici din astea care nu au rost! SI da dau copy-paste cand ma taie capuu si care e treaba ta mai lasa-ma in pace ma

| nfs10 explică (pentru KodrutZ):

Da ma da ai ceva in potriva?

| KodrutZ a răspuns (pentru nfs10):

Ti-ai adus aminte sa mai trolezi si topicul asta? laughing

| nfs10 explică (pentru KodrutZ):

Aha bine ma maimutoo cati ani ai tu maa?

| KodrutZ a răspuns (pentru nfs10):

De cel putin doua ori mai multi ca tine, puiut.

| nfs10 explică (pentru KodrutZ):

Si cati crezi ca am euu

| KodrutZ a răspuns (pentru nfs10):

Maxim 14.

| nfs10 explică (pentru KodrutZ):

Ai gresit am 30 de ani

| KodrutZ a răspuns (pentru nfs10):

Ai de... si ce lucrezi, zidar de la 12 ani? Nu de alta, dar pe-acolo ai ramas din punct de vedere comportamental.
P.S. Tot am mai mult ca tine...

| nfs10 explică (pentru KodrutZ):

Si cati ani ai ma

| KodrutZ a răspuns (pentru nfs10):

Tot atitia citi a implinit Freddie Mercury in anul lansarii albumului Live Killers.

| nfs10 explică (pentru KodrutZ):

Bine ma babuinule nu mai imi trimite niciun mesaj

| KodrutZ a răspuns (pentru nfs10):

Ai facut fractura de cortex incercind sa afli ce virsta am, cumva? Meh, la tatz ni-i greu...

| CapitanulEvident a răspuns:

Cu placa aia video sincer nu stiu... poate la low