| nfs10 a întrebat:

Cum imi merge test drive unlimited pe 1 gb ram; placa video Intel gma 3100 256 mb mb support 2.0v sharder pixel (400mhz); procesor pentium D(DUAL CORE)2.8 ghz(4 mb) nu vreau raspunsuri din alea cu uitate pe games debate vreau raspuns clar de la voi! dau funda! ajutati-ma si pe mine va rog nu ma intereseaza sa imi mearga bine la high ma intereseaza la low si la medium! DAU FUNDA! si vreau sa imi ziceti cum imi merge
nu vreau raspunsuri cu:o sa-ti mearga! vreau sa imi spuneti cum o sa-mi mearga

Răspuns Câştigător
| christishor a răspuns:

Salut o sa iti mearga foarte bine am avut si eu jocul pe un pc asemanator acu 2 ani si imi mergea perfect soferie placuta big grin

| nfs10 explică (pentru christishor):

Mersi pe acelasi pc? sau aceias ram si 256 mb onboard? aveai pentium 4?

| christishor a răspuns (pentru nfs10):

Pentim 3 aveam

| nfs10 explică (pentru christishor):

Dar tot 256 mb video pe placa video onboard aveai? daca imi zici sincer iti dau funda!

| christishor a răspuns (pentru nfs10):

Nu aveam o placa video ati

| nfs10 explică (pentru christishor):

De cati mb era integrata sau dedicata?

| christishor a răspuns (pentru nfs10):

Era placa video separat nu placa video a pc-ului acel vga

| nfs10 explică (pentru christishor):

Aaaaa
de cati mb?

| christishor a răspuns (pentru nfs10):

| nfs10 explică (pentru nfs10):

Cristishor da nfs undercover cum o sa-mi mearga pe cerintele de mai sus?

| christishor a răspuns (pentru nfs10):

Astea sunt cerintele de sistem la nfs under covver
Cerinte minime
OS: Windows XP/Vista
Processor: Pentium 4 @ 2.8 GHz or Equivalent (3.0 GHz on Vista)
Memory: 1 GB
Hard Drive: 5.5 GB Free
Video Memory: 128 MB with Pixel Shader 2.0 Support (nVidia GeForce 6500/ATI Radeon 9500)
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard & Mouse
DVD Rom Drive (8X)
deci 2,8 procesorul, 1 gb ram, si o placa video de 128mb, iar din cerintele tale date mai sus ai 2, 8 procesor ram 1 gb si placa video 256 o sa iti mearga focul perfect fara.
P.S: e a2a intrebare la care raspund iar la prima ai promis funda