| Stefy2007 a întrebat:

Cum imi pot convinge părinții sa ma lase mai mult la calculator?

Răspuns Câştigător
| Star5cream a răspuns:

îti vor binele de asta nu te lasa mai mult la PC

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" ma-i mult la calculator?" - arată-le că știi să scrii corect (nu ca aici) și poate atunci...

| Stefy2007 explică (pentru sierra1):

Am pus o întrebare ok? Nu te am întrebat daca am scris corect?‍♂️

| sierra1 a răspuns (pentru Stefy2007):

D-aia nu te lasă, că scrii ca un analfabet, nu te-ai prins încă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le spui că vrei să te documentezi despre fenomenele naturii, fizicii, etc, și că vei căuta chestii interesante, utile și educative.

| Anonima163333 a răspuns:

Daca este vorba despre informatii utile, cred ca te-ar intelege.
Zi-le ca ai nevoie pentru a te documenta, despre corpul uman samd.