| fdff a întrebat:

Cum imi pot pune creatiile din The Sims 2 Body Shop, in site-ul The Sims 2? Ca mie nu-mi merge sa-mi fac cont. crying

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Desigur ai jocul cu licenta cumparat? Daca nu.nu poti.

| traveler a răspuns (pentru traveler):

Sa revin,pe viitor cand ai jocuri provenite "de la negru" nu le lasa sa isi faca update de pe net deoarece primul lucru care al fac de fapt este sa transmita date despre licenta,data instalari,varianta produsului,tara, userul, id compului tau etc.Astfel daca ai intrat la ei cu un joc (poate fara sa iti dai seama si de buna credinta bineinteles) automat esti trecut ca user fraudulos si vei fi blocat, ba pe deasupra iti trimit ca"trofeu" si mici "bucurii" de nu iti mai merge jocurile lor deloc, se blocheaza etc.mai bine joaca-l asa limitat cum este (demo,fara optiunile dorite,arme, etc ) si de iti place mult cumpara-l, daca nu dezinstaleazal.Te asigur ca vei gasi unul si mai bun repede si vei uita de el.Succes pe viitor

1 răspuns: