| vasiatka45 a întrebat:

Cum imi pot scoate banul de pe un server de SA-MP , sau poate sa-mi schimb ip-ul ?

3 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Pai te deconectezi de la net si ti se schimba daca ai ip dinamic daca ai statichappy care nu se schimba ghinion

| ReusxD a răspuns:

Po-ti sa te deconectezi de la modem, doar daca in cazul in care ai I.P dinamic, daca ai I.P static nu il poti schimba. Daca vrei sa iti te debanezi de pe server, fa o cerere de un-bann de pe forumul serverului.

| Razvan_Petrasuc_1993 a răspuns:

Pai ip daca vrei sal schimbi e ilegal dar poti sa faci cerere de unban am patit si eu pentru injuraturi happy