| ionutg7 a întrebat:

Cum incui sau descui o masina in GTA San Andreas?
Cum deschid sau inchid capota sau portbagajul masinii in GTA San Andreas?

Răspuns Câştigător
| anonimuu a răspuns:

Daca ai gta clasic iti trebuie moduri care se pod gasi pe net uite aici unu

E vorba de un mod CLEO3.
In primul rând trebuie să instalezi CLEO. http://cleo.sannybuilder.com/cleo3.exe click aici pentru download, il instalezi în folderul unde ai San Andreas. (o sa ai un folder "CLEO" acolo.)
Apoi descarci modul ăsta, http://yelmi.com/modules/files/showfile.php?lid=21 (e în rusă) apoi il dezarhivezi si pui continutul(open_component.cs), in folderul CLEO din folderul unde ai San Andreas.

Asa deschizi usile:

Usa spate stanga (; + - )
Usa fata stanga (; + = )
Usa spate dreapta ( ' + - )
Usa fata dreapta( ' + = )

Portbagajul si capota cu ( [ ) si ( ] ).

Aici alte moduri cleo http://gtasamod.web.fc2.com/cleomod/index.html HAVE FUN!

7 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Faruri: L
capota: [
portbagaj:]
ca sa vezi inauntru cand conduci: ctrl + V(daca vrei mai aproape sau departe apesi ctrl plus sageata sus sau jos)
ca sa intri k pasager: G
sa opersti/pornesti motorul:
sa deschizi geamul: P
sa semnalizezi: sageata dublu dreapta sau stanga
sa incui/descui masina: O
P.S masina nu mai ia foc cand e distrusa, cand se face praf scrii codul asta: hesoyam, iar daca vrei sa instalezi noi masini, skinuri descarci cleo si gta sa mod installer de pe net iar masinile si celelalte chestii tai le iei de aici : http://www.gtainside.com/;)
Deci sa sa incui sau sa descui masini dai O
Sper ca te-am ajutat!

| ionutg7 explică (pentru ZyReXe):

Nu imi merg

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei_Ion_1977 a răspuns (pentru ZyReXe):

Da m-ai ajutat multumesc

| baiatuu20 a răspuns:

Nu a mers si am tot GTA San Andreas Vip Mod V3 e o masina langa casa mea la Ryder e una sport misto si e incuiata si e si caracteru ala din Vice city ala in tricou albastru cu palmieri.

| alexandru556 a răspuns:

ZyReXe,tu joci gta Bucuresti?
daca da nu se poate ce ai spus tu

| Tinta_Mihai_1996 a răspuns:

Iti trebuie gta san andreas mod carbon.
Sigur o sa va mearga.
Dar ar trebui sa aveti memoria ram minim un gb.
Sper ca am fost de ajutor.