| Cipichipi a întrebat:

Cum instalez minecraft,mai nou nu mai merge cu aptoide, iti cere licenta

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Il cumperi.

| SupMates a răspuns:

Te pot ajuta eu :D
Cauta pe YT,, how to downland minecraft pe (si scrii ce versiune vrei), apesi pe un clip, vezi daca in comentari sunt persoane gen,, Thank you,, sau,, you are the best,, si daca sunt fa ca in tutorial sau daca vrei minecraft pe 1.4.4 ia-l de pe link-ul
asta https://www.mediafire.com/file/hzasgmcumupdt9v sper ca te-am ajutat, scuze pentru roman, funda?