| Daniel987 a întrebat:

Cum instalez si eu fortnite pe Android? Am vizionat un tutorial de pe Youtube, si am downloadat teoretic fortnite apk dar cand intru in el imi cere o verificare ceva ..Ma pune sa instalez una din 3 chestii si am instalat si tot nu merge. Aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| AgentTorque a răspuns:

Nu exista fornite pe Android, nu va mai luati dupa videourile de pe yt, sunt fake...momentan
Epic Games o sa spuna cand va aparea

1 răspuns:
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine, astepti sa iasa. E greu de descarcat, nici eu nu am reusit. Plus ca ai sanse mari sa te alegi cu ceva virus.