| motorel a întrebat:

Cum instalez un windows xp dac imi tot apare eroarea blue screen plz ajutati-ma

1 răspuns:
| KadasteR a răspuns:

Eroarea blue screen e strict de la partea hard a computerului. Cel mai posibil e de la placa video sau hard disk. In nici unul dintre aceste cazuri nu se poate instala un alt sistem de operare. Trebuie dus la un service pentru o examinare exacta. Ori nu este ceva conectat bine, ori s-a ars ceva. Sper ca te-am ajutat, si daca da, te invit pe canalul meu de youtube happy Poate o sa-ti placa ce e acolo si o sa dai un subscribe, eventual poti viziona niste clipuri happy