| mariojmecheru2004 a întrebat:

Cum intru in call of duty 4 modern warfare ca-mi zice please insert the correct DVD-ROM select OK and restart application dar l-am instalat nu l-am cumparat pls ajutaji-ma dau funda si vot

4 răspunsuri:
| Andrei4Lol a răspuns:

Daca ai copiat crack-ul in folderu cu jocul si tot nu merge inseamna ca nu e bun jocul..Tragel de alt undeva.

| mariojmecheru2004 explică:

Am crack

| mariojmecheru2004 explică:

Imi zice steam must be runing to play this game

| Spanak a răspuns:

Iti trebuie crack...scrii pe google call of duty 4 modern warfare crack download.Downloadezi crack'ul si il bagi in joc.