| Maapucdeyoutube a întrebat:

Cum intru pe un server de sky wars sau bed wars?
Trebuie sa descarc ceva sau dau pe multiplayer si creez o harta noua? explicati-mi va rog ce trebuie sa fac pentru a putea juca sky wars sau bed wars iar daca trebuie sa descarc dati-mi un link va rog
dau funda!

4 răspunsuri:
| Maapucdeyoutube explică (pentru mudokins78):

Pai si apas pe un server si apoi cum intru sa joc explica-mi
te rog

| Maapucdeyoutube explică (pentru mudokins78):

Am intrat pe hypixel apoi am dat direct connect am scris server addres si dau join server si zice ca faild to login: Invalid session de ce? explica-mi te rog

| mudokins78 a răspuns (pentru Maapucdeyoutube):

Pe ce platformă joci? (Android sau PC?)