| Cata_Alex_1996 a întrebat:

Cum ma filmez in timp ce ma joc, adica sa-mi spuneti un program cu care sa ma pot filma pe mine nu ecranu

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Pentru a te filma ai nevoie de o camera web iar programul il instalezi de pe cd-ul cu driverele camerei web.

| Cata_Alex_1996 explică (pentru Zangetsu):

Am zis in timp ce ma joc adica vreau sa vac video cu mine nu pot sa pun camera sus intr-un colt pentru ca atunci cand dau clic dispare

| Dariusuu a răspuns:

Îţi recomand fraps!

| Cata_Alex_1996 explică (pentru Dariusuu):

Fraps nu are pentru optiunea de camera cu el pot doar sa filmez desktopu si sa fac print-screen