| mihai342 a întrebat:

Cum ma loghez pe minecraft in server

Răspuns Câştigător
| smileekadzeee a răspuns:

Scrii /register parola... apoi cand iesi si intri iar scrii /login parola. nu-i pentru ce big grin

12 răspunsuri:
| valentin123 a răspuns:

Da dar cum scrii ce ai spus? Imi scriu numele su parola mea de pe cont? Sau scriu pur si simplu register parola? Trebui sa apas ceva sa scriu?

| alexandrualind a răspuns:

Register parola parola
Daca ai cont atunci login parola.

| georgegeorge90 a răspuns:

Apesi T ca sa scrii alea

| atomix9009 a răspuns (pentru georgegeorge90):

Ma dar mie nu-mi merge t nu-mi apare nimic eu am si schimbat t cu ctrl dar tot nimic sad vreau si eu multiplayer

| KeNzor2k a răspuns:

Nu inteleg!

| Alexut_Alex_1990 a răspuns:

Salut mihai eu iti recomand sa scrii cand intri pe un servar de minecraft cand intri apesi pe t ca sa scrii apoi /register parola si confirm parola exemplu mihai mihai cand intri pe servar scrii /login

| smileekadzeee a răspuns:

Am zis si mari repet Nu-i pentru ce big grin

| Blaj_Sebi_1997 a răspuns:

Fratilor eu nu inteleg cum daca ati putea sa ma ajutati si pe mine,, apas pe T si scriu asa /register password sau cum? si dupa ce trebuie sa mai scriu?
help my pls

| Alexut_Alex_1990 a răspuns (pentru Blaj_Sebi_1997):

La fel /register parola parola de 2 ori parola de ex
/register alex alex si gata

| Adamita_David_Stefan_1995 a răspuns (pentru Alexut_Alex_1990):

Si daca chatul e dezactivat?