| Sxies a întrebat:

Cum măresc saturația culorilor / digital vibrance-ul culorilor, nu neapărat din Nvidia control panel, din orice program ce poate face asta, am nevoie pentru Csgo, sa arate ca aici https://youtu.be/yxeFxDc5gK4, jocul, adică exact ca la ScreaM, stiu ca el a făcut asta din Nvidia control panel, dar eu nu pot face de acolo

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Incearca sa verifici setarile video ale jocului, e posibil sa gasesti ceva direct acolo.

| Sxies explică (pentru PainTech):

Nu este nicio setare acolo