| Vectra1 a întrebat:

Cum mi-ar merge cs go pe acest pc? Setari low si rezolutie 1024x768 DAU FUNDA Fujitsu Esprimo E5731 E-Star5
placa baza Intel suporta orice procesor Intel sk 775
Procesor Intel Core2Duo E8400 BATE QUAD Q6600
ram 4Gb ddr3
Video 2Gb ATI HD 6450
Hdd 250gb sata 2
:

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Nu bate nici un quad core :)) : http://www.cpu-world.com/......Q6600.html

S-ar putea sa-ti duca cu setarila date la minim deoarece placa video nu face fata.

| alexcze2002 a răspuns:

Salut,CS:GO cere cat de cat ceva mai serios, chiar daca o sa iti mearga pe cerinte low, nu o sa poti juca optim daca nu ai un FPS bun. Fara 60 FPS nu poti juca bine, eu am unele setari pe high si ajung intre 120-220 FPS si pot juca calumea, daca o sa joci cu 20-30-40 fps nu o sa fi foarte bun, crede-ma.Ia-ti un pc nou.