| nfs10 a întrebat:

Cum o sa-mi mearga nfs world SAU test drive unlimited 1 pe 1 gb ram; procesor Intel pentium dual core D920 2,8 GHZ(2CPUS); si placa video ati radeon hd 3200! normal ca o sa ma joc la rezolutie low si vreau sa stiu daca ma da in reluare! DAU FUNDA! CELUIA CARE IMI RASPUNDE CEL MAI BINE

1 răspuns:
| Violente a răspuns:

NFS World nu ți se va mișca în reluare cu siguranță DAR nu am aceeași părere despre TDU, este un joc foarte pretențios și eu cred ca nu ai nicio șansă să îl rulezi pe acest sistem, dar încercarea moarte n-are! happy