| nfs10 a întrebat:

Cum o sa-mi mearga test drive unlimited 1 pe procesor Intel pentium D dual core d920 2,8 ghz 4 mb chake 1 gb ram si placa video incorporata ati radeon xpress 200 series 400 mhz are 256 mb si ma intereseaza la low daca o sa am lagg(eventual si la medium! dau funda!

Răspuns Câştigător
| AlinnJe a răspuns:

O sa iti mearga binisor la low-medium. nu iti face griji!
nup nu o sa ai lag, te asigurwinking + cand esti in joc intra in task manager si omoara niste procese neimportante gen chrome dar vezi sa nu opresti explorer.exe.
funda?

| nfs10 explică (pentru AlinnJe):

Alinnje de ce cand dau sa opresc eplorer.exe. mi se blocheaza pc-ul!?! si mai am o intrebare inainte sa instalez windowsul acesta(win xp home edition)tot pe asta l-am avut si imi mergeau jocurile si acum can am instalat windowsul tot xp home edition nu-mi merg jocurile de ce? imi vine sa imi smulg parul din cap

| AlinnJe a răspuns (pentru nfs10):

Explorer.exe inseamna bara de cautare si desktop-ul.dar se rezolva cu un restart la pcwinking

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu cred ca o sa mearga! Ai memoria video prea mica!

| nfs10 explică (pentru lpavel):

Ba esti nebun la cap?