| nfs10 a întrebat:

Cum o sa-mi mearga test drive unlimited 1 pe procesor Intel pentium D dual core d920 2,8 ghz 4 mb chake 1 gb ram si placa video incorporata ati radeon xpress 200 series 400 mhz are 256 mb si ma intereseaza la low daca o sa am lagg(eventual si la medium! dau funda! va rog mult ajutati-ma

4 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Din pacate nu cred ca o sa mearga, m-am uitat pe un site folositor, am introdus informatiile dela caculator-ul tau, si testul arata ca nu o sa iti mearga: http://www.game-debate.com/....../index.php
Cand apare X nu merge.

| nfs10 explică (pentru userul7200):

Frate esati prost? am 1 gb ram si 256 mb video! uitate mai bine data viitoare

| userul7200 a răspuns (pentru nfs10):

Am pus 1GB pentru ca nu a fost 1 GB 256 Ram...dar hai sa mai reducem din cuvintele urate :)
http://www.game-debate.com/....../index.php
Dar tot arata X.
E recomandat sa ai 2 GB Ram.

| nfs10 explică (pentru userul7200):

Ba frate tu esti....eu am 256 mb videoo nu am 128 mb video cum ai pust tuu acolo.ti-am mai zis odata vezi ca nu sunt dala de 17 ani