| Madalina99_9396 a întrebat:

Cum obtin mai multe puncte de actiune la Sweet flirt?

4 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Cum se fac PA si $:
- In fiecare zi primiti 15$ si 10 PA
- Daca recomandati jocul unui prieten iar acesta isi face cont, foloseste linkul din emailul trimis de tine si termina episodul 1 vei primi 30 PA si $.
- Daca va potriviti cu zodiacul zilei, primiti 5 PA si $ in plus.
- Jucati mini joculetele (in apartament, dati pe consola de pe pat)
- Cumparati de la banca cu bani reali.

| Madalina99_9396 explică (pentru Yukidaruma):

Dar parca era si un hack!

| Yukidaruma a răspuns (pentru Madalina99_9396):

Parca era, parca nu era, sunt o tona de chestii de genul pe youtube cum ar fi:

https://www.youtube.com/watch?v=wPHppJr8yEs

dar n-ai decat sa te risti singura, daca sa spunem ca va merge, risti sa fi suspendata pe cont si sa ti se umple si calculatorul de virusi, in orice caz eu zic c-ai teapa, adica pana mea, niciun om intreg la minte nu cred ca ar posta pe internet un hack pentru un joc mai ales pe gratis XD

| Marselina a răspuns (pentru Yukidaruma):

Cum pot invita prietenii sa joace? Ei imi spun ca nu le apare nimic pe mail? puppy dog eyes