| ΣηJΦY a întrebat:

Cum obtin MD(monede dragon) in jocul metin2ro? Funda raspunsului castigator!

10 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Am mai postat acest răspuns, dar îţi voi împărtăşi şi ţie metoda mea.
Intri pe http://stuffpoint.com/index.php?r=154674, îţi faci un cont, completezi oferte şi când obţii 5.000 de puncte, îţi poţi cumpăra un Amazon Card, echivalentul a 50 de dragoni. După 7 zile maxim, vei primi codul unui card de amazon pe e-mail şi îl vei introduce la categoria *Comandă cu cardul*. Este legal, gratis, dar durează ceva timp. În jur de 2 săptămâni.

| ΣηJΦY explică:

Ma eu am intrebat cum obtin MD nu de metinuri private etc.

| problems a răspuns:

Cei de la metin au vechime de cam 6-7 ani in acest joc. nu-l poti hackui chiar daca gasesti pe youtube sunt chestii false sa iti afle contul, parola, sau nu functioneaza. te sfatuiesc ca daca vrei sa joci metin si sa ai avantaje strange bani si cumparati bonusuri. dar sunt temporare, mai bine apucate de un metin privat cum e hammermt2 care daca vrei poti sa dai 3-5 euro dar nu e necesar pentru a avea acces la toate itemurile, bonusurile, armuri tot ce vrei. acolo primesti 999.999.999 yang si fiecare produs costa 1 yang... deci mai bine un metin privat ca sa nu iti consumi banii degeaba... am avut si eu metinul meu dar am renuntat la el. Daca cineva doreste sa colaboreze si stie sa faca un sv de metin sa imi dea pm chiar aici pe TPU big grin

| Mihai089 a răspuns (pentru problems):

Metin2 hammer este daca esti un bun bonusator

| KrzF1NNaL a răspuns:

Http://monede-dragon-free.yolasite.com/ uite aici ceva ce o sa te ajute sper sa iti fie de mare folos acele monede :)

| Secerica a răspuns:

Http://monede-dragon-free-metin2ro.yolasite.com/? formI17PostFailed=true uite poti baga de aici gratis!

| siralexss a răspuns:

Eu joc metin2 de atata timp si stiu cum e.Tre sa dai bani reali.

| siralexss a răspuns:

Am spus trebuie sa dai bani reali pentru MD.
happy

| siralexss a răspuns:

Am spus trebuie sa dai bani reali pentru MD.
happy

| alexanderbam a răspuns:

Monede Gratis sau chiar yang nu stiu cat va tine varianta asta... https://metin2romonedefreee.yolasite.com/