| ManeaIonut98 a întrebat:

Cum platesc online? ca nu inteleg! de ex vreau sa imi cumpar ceva de la eMAG dupa net si vreau sa platesc in rate, si imi zice ca platesc online, nu as putea sa platesc in fiecare luna pe un cont bancar sau direct prin paypoint
? funda!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ca sa platesti lunar trebuie sa ai un card emis pe baza unui cont bancar la una din bancile agreate de magazin (Raiffeisen, BT, etc).
Ai aici explicatii cate vrei: http://info.emag.ro/comanda-si-livrarea/11

| ManeaIonut98 explică:

In rate...nu cash