| dameit9 a întrebat:

Cum pornesc redirectele la counter strike? nu imi dati linkuri
funda pentru cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| BadBoy55 a răspuns:

Pai depinde ce redirecte ai, daca ai xhlds dai click pe imaginea aia cu un rotund si o linie in mijloc care are culoarea neagra cu albastru si te intreaba ip serverului si altele. Daca ai redirecte normale dai click pe cofig sau nu stiu unde cauti prin documentele de la redirecte si daca vezi ca-ti scrie ip serverului si numele pentru evidenta este bine, modifici cu numele care joci pe cs si pui ip serverului pe care vrei sa redirectezi playeri.si ca sa deschizi redirectele iti apare porneste 10 15 20 redirecte si dai click pe cate vrei sa tii.Si ti se deschide si asa tii redirecte funda?