| sunnydays89 a întrebat:

Cum pot "arde imagini"?(burn images)

adica stiti voi cand vrei sa instalezi un joc, montezzi prima data imaginea, dar acum nu am o imagine ci mai multe fisiere pe care cica trebuie sa le ard pentru a obtine imaginea, ma poate ajuta careva?

Răspuns Câştigător
| Sihastrul a răspuns:

Deschide nero/selectezi cd/dvd,dupa caz/new/"tragi" toate fisierele care reprezinta jocul/selectezi sus in bara care iti arata litera cd/dvd "image recorder"/burn/salvezi in format iso,nu nrg, apoi il poti monta.
Alta cale, deschizi primul fisier cu 7z/extract/va extrage toate fisierele, tot jocul intr-un singur folder.