| RaulX10 a întrebat:

Cum pot creea programe muzica jocuri cu un program imi puteti spune programul?

3 răspunsuri:
| victtor a răspuns:

Nu ai sa poti niciodata face totu cu un program
pentrumuzica sunt unele programe dar foarte grele, si pentrujocuri nai sa poti, ca nu se fac cu programe comercializabile ci fiecare firma are propriul program, de fapt sunt foarte multe, n-ai cum

| victtor a răspuns:

Pai pentru muzica incearca fl studio si eu mai lucrez cu el, dar la jocuri nu prea ai cum sorry

| RaulX10 explică:

Vroiam sa zic in intrebare victtor cu ma multe programe da am scris gresit vroiam sa zic cu mai multe programe