| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot creste repede pe metin 2 ro. Funda

4 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Erwxc ori ma poti ajuta, ori PA!

| tauretee a răspuns:

BAAA obsedati de metin ca doar asta e pe TPU nimeni nu joaca Karos Online Aion Talisman WoW MU online?

| Coozeman a răspuns:

Te duci te bati si cresti...sau daga ai yang pui pe cineva sa te creasca mai repede si il platestihappy.

| Anonimu_7931 a răspuns:

Cum a spus alex dar depinde ce level esti trebuie mereu sa te cresti la monstrii cu level mai mare ca tine ca ex : la level 15 sa omori amazoane triste ca eun jung si din astea si sa distrugi multe pietre dar joacate private : fun, empire, longju3, kingdom, adventure etc intri pe google la : servere private mt2 si dai pe primul scris si vezi si u ca astea pe care ti le-am dat sunt servere private de metin2 deci succes! happy